Patch Cord Optic Nexans N123.5CLA1, Duplex LC-SC, 1m, Aqua

Patch Cord Optic Nexans N123.5CLA1, Duplex LC-SC, 1m, Aqua

843Lei
In stoc furnizor (1)
Cod : N123.5CLA1
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patch cord Optic Nexans N123.5CLA5, Duplex LC-SC, 5m, Aqua

Patch cord Optic Nexans N123.5CLA5, Duplex LC-SC, 5m, Aqua

1681Lei
In stoc furnizor (8)
Cod : N123.5CLA5
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patch Cord Optic Nexans N123.4CLY5, LC-SC, 5m, Yellow

Patch Cord Optic Nexans N123.4CLY5, LC-SC, 5m, Yellow

1681Lei
In stoc furnizor (24)
Cod : N123.4CLY5
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Nexans LANmark LSZH, SC, 1m, Yellow

Pigtail Nexans LANmark LSZH, SC, 1m, Yellow

1852Lei
In stoc furnizor (10)
Cod : N121.4MCY
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Coupler AMP 6457567-4 LC Duplex SM Plastic/Ceramic, Clip/Screw, Albastru

Coupler AMP 6457567-4 LC Duplex SM Plastic/Ceramic, Clip/Screw, Albastru

2037Lei
In stoc furnizor (10)
Cod : N1_6457567-4
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Coupler AMP 1-6457567-6 LC Duplex MM OM3 XG Plastic/Metal, Clip/Screw, Aqua

Coupler AMP 1-6457567-6 LC Duplex MM OM3 XG Plastic/Metal, Clip/Screw, Aqua

2037Lei
In stoc furnizor (40)
Cod : N1_1-6457567-6
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / ST, 1m

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / ST, 1m

2067Lei
In stoc furnizor (4)
Cod : DK-2531-01
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Adaptor Nexans LANmark-OF SC Duplex Snap-In Multimode

Adaptor Nexans LANmark-OF SC Duplex Snap-In Multimode

2101Lei
In stoc furnizor (4)
Cod : N205.619
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, SC / SC, 1m

Pigtail Digitus Fibra Optica, SC / SC, 1m

2157Lei
In stoc furnizor (2)
Cod : DK-2522-01/3
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / ST, 2m

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / ST, 2m

2191Lei
In stoc furnizor (13)
Cod : DK-2531-02
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, SC / SC, 2m

Pigtail Digitus Fibra Optica, SC / SC, 2m

2226Lei
In stoc furnizor (2)
Cod : DK-2522-02
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, ST-ST, 1m

Pigtail Digitus Fibra Optica, ST-ST, 1m

2240Lei
In stoc furnizor (4)
Cod : DK-2511-01
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori LC-ST

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori LC-ST

2241Lei
In stoc furnizor (1)
Cod : CFO-LCST-OM2-2M
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, SC / SC, 2m

Pigtail Digitus Fibra Optica, SC / SC, 2m

2329Lei
In stoc furnizor (11)
Cod : DK-2522-02/3
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 3m

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 3m

2588Lei
In stoc furnizor (6)
Cod : DK-2532-03
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail AMP 6536966-2 LC, LSZH, 2m

Pigtail AMP 6536966-2 LC, LSZH, 2m

2768Lei
In stoc furnizor (10)
Cod : N1_6536966-2
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Ubiquiti UOC-0.5, 0.5m, Blue

Pigtail Ubiquiti UOC-0.5, 0.5m, Blue

2868Lei
In stoc furnizor (18)
Cod : UOC-0.5
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Coupler AMP 2-5502776-6 SC Duplex MM OM3 XG Plastic/Ceramic, Clip/Screw, Aqua

Coupler AMP 2-5502776-6 SC Duplex MM OM3 XG Plastic/Ceramic, Clip/Screw, Aqua

2885Lei
In stoc furnizor (6)
Cod : N1_2-5502776-6
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Coupler AMP 1-5502776-2 SC Duplex MM Plastic/Ceramic, Clip/Screw, Almond

Coupler AMP 1-5502776-2 SC Duplex MM Plastic/Ceramic, Clip/Screw, Almond

3173Lei
In stoc furnizor (40)
Cod : N1_1-5502776-2
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 5m

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 5m

3261Lei
In stoc furnizor (6)
Cod : DK-2532-05/3
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail AMP 6536975-2, LC, LSZH, 2m

Pigtail AMP 6536975-2, LC, LSZH, 2m

3329Lei
In stoc furnizor (10)
Cod : N1_6536975-2
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord Fibra Optica Digitus, SM 9/125 OS2 LC / LC, 10m

Patchcord Fibra Optica Digitus, SM 9/125 OS2 LC / LC, 10m

3836Lei
In stoc furnizor (18)
Cod : DK-2933-10
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord Nexans N122.4CLY4, LC/SC, 4m, Yellow

Patchcord Nexans N122.4CLY4, LC/SC, 4m, Yellow

4206Lei
In stoc furnizor (300)
Cod : N122.4CLY4
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail AMP 6536880-2, LC-PC, tuned, 2m, alb

Pigtail AMP 6536880-2, LC-PC, tuned, 2m, alb

4474Lei
In stoc furnizor (10)
Cod : N1_6536880-2
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Ubiquiti UOC-5, 5m, Blue

Pigtail Ubiquiti UOC-5, 5m, Blue

5318Lei
In stoc furnizor (10)
Cod : UOC-5
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Set obturatoare laterale AMP pentru priza sina DIN 1711658-2

Set obturatoare laterale AMP pentru priza sina DIN 1711658-2

6560Lei
In stoc furnizor (10)
Cod : N1_1711658-2
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord Nexans LANmark-OF, SC-SC, 2m, Yellow

Patchcord Nexans LANmark-OF, SC-SC, 2m, Yellow

6726Lei
In stoc furnizor (15)
Cod : N122.5CCA2
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Modul MiniGBIC Multi-mode TP-LINK TL-SM311LM

Modul MiniGBIC Multi-mode TP-LINK TL-SM311LM

7937Lei
In stoc furnizor (10)
Cod : T3_TL-SM311LM
Adauga in cos
(0 reviewuri)
Produse: 87