Pigtail FO SC/PC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, "SC-SM-1.5"

Pigtail FO SC/PC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, "SC-SM-1.5"

669Lei
In stoc furnizor (8)
Cod : SC-SM-1.5
Adauga in cos
(0 reviewuri)

CABLE FO 6F/OM3 R855617 R&M

CABLE FO 6F/OM3 R855617 R&M

701Lei
In stoc furnizor (100)
Cod : R855617
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail FO LC/PC, SM, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, "LC-SM-1.5"

Pigtail FO LC/PC, SM, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, "LC-SM-1.5"

704Lei
In stoc furnizor (1)
Cod : LC-SM-1.5
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 10m, conectori LC-ST

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 10m, conectori LC-ST

799Lei
In stoc furnizor (37)
Cod : CFO-LCST-OM2-10M
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail FO LC/PC, MM, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m OM4, "LC-MM4-1.5"

Pigtail FO LC/PC, MM, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m OM4, "LC-MM4-1.5"

825Lei
In stoc furnizor (1)
Cod : LC-MM4-1.5
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 2m

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 2m

827Lei
In stoc furnizor (18)
Cod : DK-2532-02/3
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 3m

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 3m

887Lei
In stoc furnizor (38)
Cod : DK-2532-03/3
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Modul unghiular 45x45 pentru 1 port Snap-In alb LANmark

Modul unghiular 45x45 pentru 1 port Snap-In alb LANmark

1030Lei
In stoc furnizor (533)
Cod : N423.520
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Nexans | N164.UDPE24B | Cablu fibra | LANmark | UDPE | LSZH | Negru | Singlemode OS2 9/125 | 24 fibre | Cda multiplu 100m

Nexans | N164.UDPE24B | Cablu fibra | LANmark | UDPE | LSZH | Negru | Singlemode OS2 9/125 | 24 fibre | Cda multiplu 100m

1289Lei
In stoc furnizor (167)
Cod : N164.UDPE24B
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Cablu Lindy 1m Cat.6 U/UTP, Yellow

Cablu Lindy 1m Cat.6 U/UTP, Yellow

1346Lei
In stoc furnizor (60)
Cod : LY-48062
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Cablu Lindy 1m Cat.6 U/UTP, Black

Cablu Lindy 1m Cat.6 U/UTP, Black

1470Lei
In stoc furnizor (40)
Cod : LY-48077
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Nexans | N165.MBUN12-AC | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM3 50/125 | 12 fibre | Cca

Nexans | N165.MBUN12-AC | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM3 50/125 | 12 fibre | Cca

1716Lei
In stoc furnizor (2312)
Cod : N165.MBUN12-AC
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Adaptor Nexans LANmark-OF SC Duplex Snap-In Multimode

Adaptor Nexans LANmark-OF SC Duplex Snap-In Multimode

1716Lei
In stoc furnizor (6)
Cod : N205.619
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Cablu Lindy 1m Cat.6 S/FTP Network, Yell

Cablu Lindy 1m Cat.6 S/FTP Network, Yell

1864Lei
In stoc furnizor (18)
Cod : LY-47762
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Cablu Lindy 2m Cat.6 U/UTP, White

Cablu Lindy 2m Cat.6 U/UTP, White

1898Lei
In stoc furnizor (20)
Cod : LY-48203
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Nexans Capac caseta splice pt patch panel FO Snap-In LANmark., "N890.092"

Nexans Capac caseta splice pt patch panel FO Snap-In LANmark., "N890.092"

2010Lei
In stoc furnizor (13)
Cod : N890.092
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Cablu Lindy 1m Cat.6 S/FTP Network, Blue

Cablu Lindy 1m Cat.6 S/FTP Network, Blue

2071Lei
In stoc furnizor (24)
Cod : LY-47717
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-SC-SM/DX-1"

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-SC-SM/DX-1"

2112Lei
In stoc furnizor (29)
Cod : SC-SC-SM/DX-1
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-LC-SM/DX-1"

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-LC-SM/DX-1"

2174Lei
In stoc furnizor (50)
Cod : SC-LC-SM/DX-1
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-SC-MM3/DX-1"

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-SC-MM3/DX-1"

2174Lei
In stoc furnizor (50)
Cod : SC-SC-MM3/DX-1
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Cablu Lindy 1m Cat.6A S/FTP LSZH, Red

Cablu Lindy 1m Cat.6A S/FTP LSZH, Red

2174Lei
In stoc furnizor (8)
Cod : LY-47162
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Cablu Lindy 2m Cat.6 U/UTP, Blue

Cablu Lindy 2m Cat.6 U/UTP, Blue

2195Lei
In stoc furnizor (24)
Cod : LY-48018
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-SC-MM4/DX-1"

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-SC-MM4/DX-1"

2212Lei
In stoc furnizor (50)
Cod : SC-SC-MM4/DX-1
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Cablu Lindy 2m Cat.6 U/UTP, Black

Cablu Lindy 2m Cat.6 U/UTP, Black

2216Lei
In stoc furnizor (12)
Cod : LY-48078
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-LC-MM3/DX-1"

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-LC-MM3/DX-1"

2254Lei
In stoc furnizor (50)
Cod : SC-LC-MM3/DX-1
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-LC-MM4/DX-1"

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "SC-LC-MM4/DX-1"

2288Lei
In stoc furnizor (50)
Cod : SC-LC-MM4/DX-1
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "LC-LC-MM3/DX-1"

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, "LC-LC-MM3/DX-1"

2317Lei
In stoc furnizor (32)
Cod : LC-LC-MM3/DX-1
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM2 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, "SC-SC-MM2/DX-2"

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM2 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, "SC-SC-MM2/DX-2"

2388Lei
In stoc furnizor (15)
Cod : SC-SC-MM2/DX-2
Adauga in cos
(0 reviewuri)
Produse: 353