DOZA PT SCHRACK PANTRU HSEDX2UWxx RAL9010 HSEAP842WF

DOZA PT SCHRACK PANTRU HSEDX2UWxx RAL9010 HSEAP842WF

600Lei
Grivitei(12)
Cod : HSEAP842WF
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Mufa modulara Gembird, 8P8C, FTP, 10buc

Mufa modulara Gembird, 8P8C, FTP, 10buc

897Lei
In stoc furnizor (1)
Cod : LC-PTF-01/10
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Conector Intellinet 210355, UTP, Cat5e, White

Conector Intellinet 210355, UTP, Cat5e, White

929Lei
In stoc furnizor (10)
Cod : 210355
Adauga in cos
(0 reviewuri)

MUFA RJ-45 LOGILINK pt. cablu UTP, Cat6a, RJ-45 (T), neecranat, plastic, manson, pentru cablu solid/litat AWG22-26, 1 buc, \"MP0045\"

MUFA RJ-45 LOGILINK pt. cablu UTP, Cat6a, RJ-45 (T), neecranat, plastic, manson, pentru cablu solid/litat AWG22-26, 1 buc, \"MP0045\"

998Lei
In stoc furnizor (20)
Cod : MP0045
Adauga in cos
(0 reviewuri)

PRIZA SCHRACK 2 MODULE TOOLLESS LINE RAL9010 HSED02UW2S

PRIZA SCHRACK 2 MODULE TOOLLESS LINE RAL9010 HSED02UW2S

1000Lei
Grivitei(14)
Cod : HSED02UW2S
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Mufa modulara Gembird, FTP/SFTP, Cat6, 10buc.

Mufa modulara Gembird, FTP/SFTP, Cat6, 10buc.

1106Lei
In stoc furnizor (16)
Cod : PLUG6SP/10
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Modul Nexans LANmark, 2 porturi Snap-in RJ 45, nepopulat, Alb

Modul Nexans LANmark, 2 porturi Snap-in RJ 45, nepopulat, Alb

1107Lei
In stoc furnizor (943)
Cod : N423.540N
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Conector Nexans LANmark-5 Evo Snap-in, Cat. 5e, ecranat

Conector Nexans LANmark-5 Evo Snap-in, Cat. 5e, ecranat

1142Lei
In stoc furnizor (30)
Cod : N420.555
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Priza RJ-45 GEMBIRD aplicata cu 1 iesire pentru cablu FTP Cat6

Priza RJ-45 GEMBIRD aplicata cu 1 iesire pentru cablu FTP Cat6

1156Lei
In stoc furnizor (55)
Cod : NCAC-1F6-01
Adauga in cos
(0 reviewuri)

PRIZA DUBLA RJ45 028-025

PRIZA DUBLA RJ45 028-025

1200Lei
Grivitei(3)
Cod : 028-025
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Priza aplicabila Nexans N423.550 pentru 2 conectori Snap-in

Priza aplicabila Nexans N423.550 pentru 2 conectori Snap-in

1280Lei
In stoc furnizor (14)
Cod : N423.550
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Conector Gembird NCA-LC6S-01, RJ45, FTP, Cat.6

Conector Gembird NCA-LC6S-01, RJ45, FTP, Cat.6

1413Lei
In stoc furnizor (61)
Cod : NCA-LC6S-01
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Rama Nexans LANmark nepopulata pentru modul 45x45, Alb

Rama Nexans LANmark nepopulata pentru modul 45x45, Alb

1448Lei
In stoc furnizor (664)
Cod : N200.050
Adauga in cos
(0 reviewuri)

MODUL RJ45 SCHRACK NEECRANAT CAT6 TOOLLESS LINE HSEMRJ6UWS

MODUL RJ45 SCHRACK NEECRANAT CAT6 TOOLLESS LINE HSEMRJ6UWS

1700Lei
Grivitei(1)
Cod : HSEMRJ6UWS
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Priza aplicabila Nexans LANmark, 2x port, White

Priza aplicabila Nexans LANmark, 2x port, White

1705Lei
In stoc furnizor (8)
Cod : N420.035
Adauga in cos
(0 reviewuri)

MODUL RJ45 SCHRACK ECRANAT CAT6 CLASS E TOOLLESS LINE HSEMRJ6GWS

MODUL RJ45 SCHRACK ECRANAT CAT6 CLASS E TOOLLESS LINE HSEMRJ6GWS

1900Lei
Grivitei(3)
Cod : HSEMRJ6GWS
Adauga in cos
(0 reviewuri)

MUFA RJ-45 LOGILINK pt. cablu FTP, SFTP, Cat6a, RJ-45 (T), ecranat, aliaj zinc ecranat, manson, pentru cablu solid/litat AWG22-26, 1 buc, \"MP0044\"

MUFA RJ-45 LOGILINK pt. cablu FTP, SFTP, Cat6a, RJ-45 (T), ecranat, aliaj zinc ecranat, manson, pentru cablu solid/litat AWG22-26, 1 buc, \"MP0044\"

2002Lei
In stoc furnizor (20)
Cod : MP0044
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Conector Nexans N420.116, Cat 6, Neecranat, Keystone

Conector Nexans N420.116, Cat 6, Neecranat, Keystone

2002Lei
In stoc furnizor (48)
Cod : N420.116
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Mufa modulara Gembird, RJ45, 50buc.

Mufa modulara Gembird, RJ45, 50buc.

2199Lei
In stoc furnizor (20)
Cod : PLUG3UP6/50
Adauga in cos
(0 reviewuri)

PRIZA LC duplex cu 2 iesiri, LOGILINK pt. cablu fibra optica, LC OS2 OM2/OM3/OM4/OM5, plastic cu mansoane ceramice, 1 buc., aplicabila, capace de praf, \"NK4024\"

PRIZA LC duplex cu 2 iesiri, LOGILINK pt. cablu fibra optica, LC OS2 OM2/OM3/OM4/OM5, plastic cu mansoane ceramice, 1 buc., aplicabila, capace de praf, \"NK4024\"

2224Lei
In stoc furnizor (5)
Cod : NK4024
Adauga in cos
(0 reviewuri)
Produse: 51