Switch TP-Link TL-SL1226P, 26 porturi, PoE+



Cod producator:
Garantie: 24 luni
Producator: TP-Link
Termen livrare: 7 zile

In stoc furnizor (10 buc)


137652 Lei



SITE IN LUCRU. Ne cerem scuze pentru eventualele erori de pret, stoc si specificatii.

Descriere produs

TP-LINK 26-Port 10/100Mbps PoE+ Switch 24 10/100Mbps PoE+ Ports 2 Gigabit RJ45 Ports 2 Combo SFP Slots 802.3at/af 250W PoE TL-SL1226P

Specificatii produs

  • Caracteristici generale

    Tabela de adrese MAC
    8K
    Tip Switch
    Retea RJ45
    Continut pachet
    Cablu alimentare, kit montaj rack
    Numar Porturi
    24x RJ45
    2x RJ45
    2x SPF Combo
    Viteza Transfer LAN
    10/100 Mbps
    10/100/1000 Mbps
    2x 1 Gbps
    Dimensiuni
    440 × 180 × 44 mm
    Altele
    Racire activa - 2 ventilatoare
    Tehnologie de cablare
    10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
    1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
    1000BASE-X MMF, SMF
    Caracteristici speciale
    Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
    Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
    Priority Mode
    Isolation Mode
    PD Detection
    Intelligent Power Supply
    Mac Address Auto-Learning and Auto-Aging
    IEEE802.3x Flow Control
    Montare in rack
    Da, 1U
    PoE Budget
    250 W
    PoE
    Da, de la portul 1 la 24 - 802.3at/802.3af compliant
    Management
    Fara
    Putere consumata (W)
    18.32 W (220/50 Hz. no PD connected)
    294 W (220/50 Hz. with 250 W PD connected)
    Alimentare
    100-240 VAC, 50/60 Hz
    Routing/Switch capacity
    8.8 Gbps
    Metoda forwarding
    6.5472 Mpps